پرداخت خواسته های فرهنگیان مهم ترین اولویت وزیرجدید
صفحه اصلی اخبار پرداخت خواسته های فرهنگیان مهم ترین اولویت وزیرجدید

پرداخت خواسته های فرهنگیان مهم ترین اولویت وزیرجدید

پرداخت خواسته های فرهنگیان مهم ترین اولویت وزیر جدید آموزش و پرورش است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سناد، میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: وزیر جدید آموزش و پرورش در شرایط کنونی برای قرار گرفتن در این جایگاه و پرداختن به این مسائل گلوگاهی، چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟، بیان کرد: پرداخت مطالبات فرهنگیان باید اولین اولویت وزیر آینده آموزش و پرورش باشد.
وی بیان کرد: با اینکه به اندازه کافی صحبت‌های کلی زده شده و راجع به سند تحول نیز بحث شده و تنها چیزی که باید به صورت عملیاتی انجام شود، پرداخت مطالبات فرهنگیان است، گفت: اگر وزیر جدید آموزش و پرورش نتواند مطالبات فرهنگیان را پرداخت کند، اصلاً نباید سِمَت وزارت را بپذیرد و هرکسی که رئیس جمهور انتخاب کرد اولین شرط او باید این موضوع باشد که اول مطالبات فرهنگیان پرداخت شود.

 Payment cultural demands the main priority the new minister


سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به عنوان کسی که 35 سال در دستگاه آموزش و پرورش هستم و از صفر تا صد آن باخبر هستم معتقدم وزیر جدید آموزش و پرورش باید به رئیس جمهور بگوید که دستور پرداخت حدود 10 هزار میلیارد تومان مطالبات را صادر کنید و در مرحله بعد بنده وزیر آموزش و پرورش شوم.
میرزاده افزود داد: در غیر این صورت اگر این فرد وزیر آموزش و پرورش شد، غرق در پرداخت مطالبات فرهنگیان خواهد شد و هیچ کاری هم نمی‌تواند انجام دهد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید